DIY: Hunger Games Waxinelichthouders!
Vandaag leg ik jullie uit hoe je zelf waxinelichthouders kunt maken – Hunger Games stijl natuurlijk! Hoe en wat het precies inhoudt? Dat ga ik je zo vertellen ;D
Het idee is om alle drie de logo’s van The Hunger Games op de glaasjes te verven. Maar, wat hebben we daar allemaal precies voor nodig?

Allereerst heb je drie glaasjes nodig. Ik kocht deze bij de Action voor zo’n 0,29 cent per stuk, koopje! Ik was erg blij dat ik deze vond want het formaat is gewoon perfect. Ook heb je nog drie waxinelichtjes nodig. Ik heb gekozen voor saaie witte, omdat het logo zo het beste naar voren komt.

Daarnaast heb je glasverf nodig en wat verschillende maten kwastjes. De glasverf kocht ik ook bij de Action. Het was een pakketje met daarin vijf kleuren voor zo’n 0,99 cent. Haal de gele, rode en blauwe verf eruit en leg deze apart – deze kleuren ga je namelijk gebruiken! De kwastjes had ik nog liggen, maar volgens mij komen die ook van de Action ^^” (Action, ftw~)

Dan is het tijd om de logo’s uit te printen! De logo’s die ik gebruikt heb, komen hier vandaan. Maar je kunt natuurlijk ook andere gebruiken – dit is helemaal aan jou!

Knip ze daarna alle drie apart uit, want aan zo’n A4 heb je natuurlijk helemaal niks 8D

Daarna plak je de logo’s aan de binnenkant de glaasjes! Let goed op dat ze goed strak geplakt zijn en dat ze niet los schieten – want dat zou vervelend zijn.

Dan is het tijd om te gaan verven! Hierboven zie je mijn eindresultaat en ik moet zeggen; ik vind ze best wel goed gelukt! Ze zijn niet perfect natuurlijk maar ja, dit was nog best een lastige klus. Toen ik één laagje aangebracht had dacht ik ook echt van; eh, dit wordt niks.
Het was dus wel even moeilijk, want je hebt er echt wel een vast hand voor nodig. Ik raad je ook aan om dunne laagjes aan te brengen – ga hier gewoon later nog een keer overheen. Zo krijg je het mooiste eindresultaat!

Wanneer je helemaal klaar bent, moeten ze natuurlijk wel een mooi plekje krijgen! Ik heb ze zelf op dit plateautje gezet (geen idee waar ‘ie vandaan komt trouwens) en die heb ik opgevuld met wat decoratie dingetjes.

Even een foto maken in het donker! So Prettehhh~ Die vlam bij de gele mockingjay had er wel zin in trouwens – die werd ineens mega groot ^^”

En dat was het dan! Ik wens jullie heel veel succes als jullie deze DIY ook willen maken. Stuur me vooral een foto – vind ik leuk!



19 Comments
sam
November 11, 2014 at 9:53 am
Oh das wel heel gaaf gedaan! ziet er leuk uit
Martine
November 11, 2014 at 11:14 am
Knap gedaan! Ziet er gaaf uit π
Joost (NerdyGeekyFanboy)
November 11, 2014 at 11:21 am
Dat ziet er leuk uit! Echt een vlammende Mockingjay π Als ik een keer tijd heb wil ik wel een poging wagen om ze te maken π
Nicetobeout
November 11, 2014 at 12:34 pm
Leuk origineel idee! Zo kun je ook makkelijk andere prints doen!
Sas
November 11, 2014 at 12:42 pm
Wat een super leuke DIY!
Tamarah
November 11, 2014 at 12:44 pm
Leuke DIY! Ik zou niet gauw die Hunger Games logo’s er op doen, maar dat hoeft natuurlijk ook niet π
Arendien
November 11, 2014 at 1:13 pm
Echt super mooi Lieke !
Nathalie
November 11, 2014 at 2:38 pm
Wouw een super DIY!!!
Zwartraafje
November 11, 2014 at 3:08 pm
Leuk Γ©n perfect voor dit seizoen. Een hele hoop gezellige lichtjes wanneer het snel donker wordt.
Shanti
November 11, 2014 at 3:08 pm
Wat leuk gedaan π
Nathalie Eline
November 11, 2014 at 5:17 pm
Wauw, supertof gedaan zo!
DQ
November 11, 2014 at 5:33 pm
Wat super tof! Ik ben momenteel de trilogie opnieuw aan het lezen, zo ontzettend goed! X
Kirsty
November 11, 2014 at 6:27 pm
Wat een gave DIY zeg! Heel leuk bedacht!
Anouk
November 11, 2014 at 6:40 pm
Leuk bedacht! Het ziet er erg leuk uit.
xxx
Laura – Dagelijkse hap
November 11, 2014 at 7:08 pm
Heel leuk gedaan π Ik zou er te lomp voor zijn helaas… ik had nog niet eerder zo’n DIY gezien
piinkbeautyprincess
November 11, 2014 at 8:38 pm
Originele en leuke diy. Het ziet er heel gezellig uit!
Amber
November 11, 2014 at 11:18 pm
Wat leuk gedaan zeg. Ik heb ook wel eens van die grappige ideeΓ«n, maar op een of andere manier lijkt zoiets bij mij altijd te mislukken, haha.
saarenzo
November 11, 2014 at 11:27 pm
Wat leuk gedaan!
july
November 12, 2014 at 10:33 am
Wat leuk gedaan zeg, ga ik zeker een keer maken!